On most days my elder girl, Lily, had already sorted her own playdate with other girls at the club there were plenty of British and Irish children and we would sit by one of the pools and watch them all splashing and shrieking as even nicely dressed children are wont to do.. Stir in the onion, bell peppers and roux and cook over medium heat, stirring occasionally, until the vegetables are very soft, about 45 minutes.

wholesale nfl jerseys

Det hela brjade eftersom han frskte hitta ett spel fr elever att spela inne under de kalla vintrarna. wholesale jerseys Rich Peverley hit the turbos, carried the puck wide right, wheeled around the Ottawa net, then spotted Chris Kelly in the high slot. Twenty percent of women said that once a week they wore shoes that hurt, and 8 percent wore painful shoes daily. cheap jerseys Few, however, make the further leap that the parameters were deliberately set for the benefit of life. Southgate said this tournament was different to two years ago when, by his own admission, there were Under 21s players in Israel who did not want to play for the team. Had Gascoigne been German he would be persona non grata today. The reason is because I've learned to manage that money a little better and not spend it in a blind panic when I fall into some.. After two full sessions he was cheeky enough to ask that question. wholesale mlb jerseys As a daughter of a research doctor, Kidman said she wants to pay tribute to her father and to "people in science who quietly go about their work and aren acknowledged a lot of the time." Photograph 51 is the name of an x ray image which Franklin took in 1952 during her research with Maurice Wilkins at King's College in London.

cheap nfl jerseys

While you will be able to view the content of this page in your current browser, you will not be able to get the full visual experience. Baseball, though, remained an afterthought at most high schools, in part because it a summer game.. cheap mlb jerseys When it comes to the bowl and spoon, the bigger the better, but don't go crazy. You'll need to lose about 12 pounds per month or an average of 3 pounds per week which is slightly faster than the recommended 1 to 2 pound per week weight loss, but not impossible. Michael Jordan is certainly the greatest and most exciting team athlete of all time. cheap nba jerseys Would rather have Towns, but Okafor is legitimately a threat to be a 20 points per game scorer in the NBA. The pair have commissioned five pieces from an eclectic group of choreographers and the highlight has to be Arthur Pita's Ballad Of Mack And Ginny, inspired by Brecht and Weill's Threepenny Opera. "In the long term this new 11 year partnership has the power to make the NBA and adidas synonymous in basketball.. wholesale nba jerseys I believe you belong to the former who wish to be success.. We've seen that the EU has broadened its sanctions and to target eighteen individuals. I'm the asshole. wholesalejerseysi These were the first Nike basketball shoes made with the air cushion in the sole. cheap Super Bowl jerseys Every time we went near him, they sent him to the free throw line. You can run a professional game without being a professional poker player.. wholesale mlb jerseys Cisgender people would not be able to handle a fraction of what you are experiencing as a transgender woman or man. wholesale jerseys Back down on the street, we journey through the lesser visited Pleasance and Newington areas. cheap jerseys It is time for you to do some hard work and ensure that you are on the list of top employees and also on the list people love. A woman knows no limits when it comes to procuring the perfect bag. Ignorance is bliss in many ways but there will be times when Test cricket drags them down.

Ana Sayfa / Diyet / Çin Diyeti Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Çin Diyeti Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Çin Diyeti Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Çin diyeti en temelde, eski beslenme tarzına yönelik olarak hazırlanmıştır. Son yüzyılda sağlıksız beslenmeye paralel olarak artan obezite, kanser, şeker gibi ciddi hastalıklarda artış gözlenmektedir. İşin kötü tarafı, artık sağlıklı olarak görünen birçok gıdada da katkı maddesi bulunmaktadır. Bu durum sağlıksız yaşam koşullarıyla da birleşince sağlık ve kilo açısından ciddi sorunlar yaşanabilmektedir.

cin-diyeti-2-Çin Diyeti Çin Diyeti - cin diyeti 2 - Çin Diyeti Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Çin Diyetine Başlamadan Önce

Sağlıklı ve hafif olmasıyla dikkat çeken Çin Diyeti, kalıcı kilo verdirmesi bakımından birçok kişinin beğenisini toplamaktadır. Çin Diyeti’nin farkı, diğer diyetlerde olduğu gibi devamlı kalori hesabı yapmanıza gerek olmaması. Ayrıca bu diyete başlamadan önce kendinize uygun olanı seçerek başlıyorsunuz. Bu seçimde size uygun olan besinlere göre diyet programı hazırlanıyor.

Ağırlık vermeniz gereken besinleri bilmek için basit bir testi uygulayarak başlangıç yapıyorsunuz. Eğer sakin, içedönükseniz muhtemelen metabolizmanız ağır çalışıyor. Ayrıca kabızlık ve hazımsızlık sorunları sizde daha çok görülüyor ve kalça bölgelerinizde daha fazla yağ var demektir. Bu durumda sizin yang türü beslenmeniz gereklidir. Ama bu özelliklerin tam tersine hareketli bir hayatınız varsa mide sıkıntılarından dolayı sıkıntı yaşama ihtimaliniz yüksek olduğu için yin tipi beslenmeniz gereklidir. Çin Diyeti’nde dikkat etmeniz gereken vücudunuzda rahatsız olan bölgeleri iyileştirici beslenme şeklidir.

Çin Diyetinin Genel ilkeleri

Çin Diyeti listesinde en temel ilke doğal ve katkı maddesi olmadan beslenmek ve formda kalmaktır. Bunun için vücuda olabildiğince saygı gösterilerek beslenme programı uygulanır. Uzun süren açlık bu diyette bulunmaz, çünkü aç kalmak yavaş bir metabolizmaya neden olduğu için kilo vermeyi zorlaştırır. Çin diyetinde ağırlık haşlanmış pirince yöneltilir. Hızlı kilo vermek sonrasında hemen kilo almaya neden olacağından Çin diyetinde önerilmez. Aksine sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo verdirmek hedeflenir

Çin Diyeti Nasıl Yapılır?

Diyet yapanların en büyük hatası, sadece diyet yaparak kilo verme çabalarıdır. Eğer diyetinize yürüyüş gibi basit bir aktiviteyi bile düzenli olarak eklerseniz her bakımdan daha sağlıklı kilo vermiş olursunuz. Bu nedenle bu diyete başlamadan önce sevdiğiniz gıdaların listesini çıkartın ve kendinize göre bir spor planı yapın.  Günlük hayatınızı olabildiğince hareketlendirmek ve renklendirmek için diyetinizi eğlenceli hale getirin.

3 Günlük Örnek Çin Diyeti

Birinci Gün:

Çin Diyeti’nde ilk iki gün genelde alışmaya yöneliktir. Diyetin karakteristiği 3. Gün uygulanır.

 • Sabah, çok sıcak olmamak şartıyla tarçınlı çay için. Ilık tüketmeye özen gösterin.
 • Yarım saat bekledikten sonra bir bardak pirinç sütü ile en çok üç adet grisini.
 • Öğlen, sebzeli pilav ve hafif salçalı şekilde tavada yapılan bir çeşit sebze.
 • Ara öğünde meyve tüketilebilir. Yeşil elma ya da nar,antioksidan özelliğiyle cildinizi temizler. Çin diyetinde meyve sadece ara öğünde tüketilir.
 • Akşam, ise buharda pişirilen pilav ve dana eti tüketilebilir.
 • Yatmadan birkaç saat önce, ara öğün olarak 2-3 adet erik tüketebilirsiniz.

İkinci Gün:

 • Sabah aynı şekilde tarçınlı çay ile güne başlanır. Daha sonrasında süt miktarı bir bardağı geçmeyecek şekilde müsli ile karıştırılıp tüketilmeli.
 • Öğlen, haşlanmış ya da buğulanmış soya fasulyesinin yanına salata tüketin. Havuç salatası doyurucu ve iştah kapatıcı özelliği ile mükemmel bir seçim olacaktır.
 • Ara öğünde meyve ya da meyveli yoğurt alınabilir.
 • Akşam, ilk gün gibi, buharda pişirilmiş pilav ve fırında yağsız balık tüketin. İsteğe göre sebze pişirilmesi de mümkündür. Deniz mahsulleri Çin yemeklerinin vazgeçilmezidir.

Üçücin-diyeti-Çin Diyeti Çin Diyeti - cin diyeti1 - Çin Diyeti Nedir ve Nasıl Yapılır ?ncü Gün:

 • Tarçınlı çay yerine sütlü kahve ile güne başlayabilirsiniz. İki adet grisini veyakepekli ekmek tüketin.
 • Öğlen, buharda pişirilmiş pilav ve rafadan yumurta yanında, yine buğulanarak pişirilen ıspanak tüketebilirsiniz. Buna 1 adet meyve de ekleyebilirsiniz.
 • Ara öğünde, pirinç sütü ya da normal süt tavsiye edilir. Yanına az kalorili bir meyve alınabilir.
 • Akşam, karides, haşlanmış sebze ve fazladan bir adet elma yenebilir.

Çin Diyeti’nde görüldüğü üzere pişirme tekniklerine önem verilmiştir. Haşlama ve buharla pişirme yöntemiyle zayıflama hedeflenir. Bu menüyü değiştirerek, yakın besinler tüketerek uygulayabilirsiniz. Diyetle beraber düzenli olarak spor yapmayı ihmal etmeyin. Sağlıklı ve kalıcı kilo vermenin yolu bundan geçiyor.

Mutlaka Okumalısınız

Dezpack Diyeti - dezpack diyet urunleri 300x165 - Dezpack Diyeti Nasıl Yapılır

Dezpack Diyeti Nasıl Yapılır

Dezpack Diyeti; Kilo verdikten sonra tekrar kilo almamak için, diyet listeleri olmadan kendinizi sıkmadan zorlamadan kilo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.