On most days my elder girl, Lily, had already sorted her own playdate with other girls at the club there were plenty of British and Irish children and we would sit by one of the pools and watch them all splashing and shrieking as even nicely dressed children are wont to do.. Stir in the onion, bell peppers and roux and cook over medium heat, stirring occasionally, until the vegetables are very soft, about 45 minutes.

wholesale nfl jerseys

Det hela brjade eftersom han frskte hitta ett spel fr elever att spela inne under de kalla vintrarna. wholesale jerseys Rich Peverley hit the turbos, carried the puck wide right, wheeled around the Ottawa net, then spotted Chris Kelly in the high slot. Twenty percent of women said that once a week they wore shoes that hurt, and 8 percent wore painful shoes daily. cheap jerseys Few, however, make the further leap that the parameters were deliberately set for the benefit of life. Southgate said this tournament was different to two years ago when, by his own admission, there were Under 21s players in Israel who did not want to play for the team. Had Gascoigne been German he would be persona non grata today. The reason is because I've learned to manage that money a little better and not spend it in a blind panic when I fall into some.. After two full sessions he was cheeky enough to ask that question. wholesale mlb jerseys As a daughter of a research doctor, Kidman said she wants to pay tribute to her father and to "people in science who quietly go about their work and aren acknowledged a lot of the time." Photograph 51 is the name of an x ray image which Franklin took in 1952 during her research with Maurice Wilkins at King's College in London.

cheap nfl jerseys

While you will be able to view the content of this page in your current browser, you will not be able to get the full visual experience. Baseball, though, remained an afterthought at most high schools, in part because it a summer game.. cheap mlb jerseys When it comes to the bowl and spoon, the bigger the better, but don't go crazy. You'll need to lose about 12 pounds per month or an average of 3 pounds per week which is slightly faster than the recommended 1 to 2 pound per week weight loss, but not impossible. Michael Jordan is certainly the greatest and most exciting team athlete of all time. cheap nba jerseys Would rather have Towns, but Okafor is legitimately a threat to be a 20 points per game scorer in the NBA. The pair have commissioned five pieces from an eclectic group of choreographers and the highlight has to be Arthur Pita's Ballad Of Mack And Ginny, inspired by Brecht and Weill's Threepenny Opera. "In the long term this new 11 year partnership has the power to make the NBA and adidas synonymous in basketball.. wholesale nba jerseys I believe you belong to the former who wish to be success.. We've seen that the EU has broadened its sanctions and to target eighteen individuals. I'm the asshole. wholesalejerseysi These were the first Nike basketball shoes made with the air cushion in the sole. cheap Super Bowl jerseys Every time we went near him, they sent him to the free throw line. You can run a professional game without being a professional poker player.. wholesale mlb jerseys Cisgender people would not be able to handle a fraction of what you are experiencing as a transgender woman or man. wholesale jerseys Back down on the street, we journey through the lesser visited Pleasance and Newington areas. cheap jerseys It is time for you to do some hard work and ensure that you are on the list of top employees and also on the list people love. A woman knows no limits when it comes to procuring the perfect bag. Ignorance is bliss in many ways but there will be times when Test cricket drags them down.

Ana Sayfa / Diyet / Diyette Duraklama Döneminde Yapılması Gerekenler

Diyette Duraklama Döneminde Yapılması Gerekenler

Diyete başlanılan ilk hafta herkes için oldukça motive edici bir zamandır. Çünkü tartıya her sabah çıktığınızda biraz daha kilo vermiş olduğunuzu görürsünüz. Bu durum ilk günlerde su kaybının olması ve bağırsakların fazla besinlerden temizlenmesi ile ilgilidir. Ayrıca diyetin ilk günlerinde metabolizma hızı da oldukça yüksektir. İlk hafta tartıda 2-3 kilo eksildiğini gören kişi 2. Haftadan itibaren giden kilonun azaldığını gördükçe motivasyonu düşmeye başlamaktadır. Aslında 2. Haftadan itibaren oluşan azalmalar gerçek kilo kayıplarıdır. Ve genellikle haftada 1 kilo olarak devam etmektedir. 1. Aydan itibaren verilen kilo gittikçe azalır ve haftada yarım kiloya kadar düşebilir.3 ya da 4 aydan itibaren ise artık verilen kilo oldukça azalmıştır ve bir süre sonra ne yaparsanız yapın kilo veremediğini gördüğünüz aşamaya geldiğinizi görürsünüz. Çünkü vücudunuz artık diyet yaptığınızın farkındadır ve kendini tehdit altında hissetmektedir. Verilen yiyecek azaldıkça o da hücrelere daha az enerji harca komutu göndermektedir ve bu da diyette duraklama dönemi denilen fizyolojik bir aşamaya neden olmaktadır.

diyet-duraklama-donemi-Diyette Duraklama Döneminde Yapılması Gerekenler diyette duraklama döneminde yapılması gerekenler - diyet duraklama donemi 300x207 - Diyette Duraklama Döneminde Yapılması Gerekenler

Duraklama Dönemi Normal Bir Süreç

Diyet yapan herkes er ya da geç bu dönemi yaşamaktadır. Çünkü bu çok normal bir süreçtir. Öncelikle vücut kendini alarm konumuna aldığı için tiroid hormonunu salgılamayı azaltacaktır bu da kilo vermenizi oldukça yavaşlatacak bir etmendir ayrıca leptin gibi hormonlar da kilo vermenizi engellemek için elinden geleni yapacaktır. Doğal olarak isterseniz çok az besin tüketin ve aşırı spor yapın yine de kilo veremediğini göreceksiniz. Bunun çok normal bir süreç olduğunu unutmadan Diyette Duraklama Döneminde Yapılması Gerekenleri şöyle özetleyebiliriz. Duraklama dönemine girmeniz metabolizmanızın yavaşladığının göstergesidir. Bu nedenle eğer diyetinize spor eşlik etmiyorsa mutlaka haftada 4-5 gün yapabileceğiniz bir spora başlamanızda fayda vardır. Mesela yürüyüş, bisiklete binmek ya da yüzmek kilo vermenize sandığınızdan çok daha fazla yardımcı olacaktır. Eğer zaten spor yapıyorsanız yaptığınız sporu değiştirebilirsiniz. Mesela yürüyüş yapıyorsanız arada koşmayı deneyebilirsiniz.

Yapılması Gereken En Önemli Şeyler

Diyette Duraklama Döneminde Yapılması Gerekenler arasında en önemlilerinden biri de beslenme şeklini kontrol etmek ve küçük değişiklikler yapmak da vardır. Bir not defteri edinin ve yediğiniz her şeyi gerçekçi bir şekilde bu deftere not edin. Bu sayede gerçekten diyetinize uyup uymadığınızı gözlemleme fırsatınız olacaktır. Eğer beslenmeniz konusunda bir hata yapmıyorsanız öğünlerin yerini değiştirebilirsiniz. Mesela kahvaltıya peynir yerine 1 kaşık yulaf katılmış bir kase meyveli yoğurt ekleyebilirisiniz. Bu şekilde vücudunuza sorun yok mesajı göndermiş olursunuz. Duraklama döneminde her gün tartılma alışkanlığını kesinlikle bırakmalısınız. Çünkü diyet psikolojiyi çok etkileyen bir etmendir. Ve kilo veremediğini gördükçe motivasyonunuzun düşmesi ve kaçamak yapmaya meyilli hale gelmeniz mümkündür. Bu nedenle bir süre hiç tartılmayın ve duraklama sürecinizin bitmesini bekleyin. Zaten bu aşamayı atladığınız anda bir anda hızlı bir şekilde kilo verdiğinizi göreceksiniz.

Diyette Duraklama Döneminde Yapılması Gerekenler arasında tüketilen sıvı miktarının arttırılması da vardır. Yeteri kadar su içilmemesi vücutta ödeme neden olabilmektedir. Bu da kilo verdiğiniz halde vermiyormuş gibi bir sonuç ortaya çıkarır. Bu nedenle tükettiğiniz sıvıyı arttırmanız çok faydalı olacaktır. Yapabileceğiniz her şeyi yaptığınız halde hala duraklama dönemini aşamadıysanız yapmanız gereken çok basit. Kendinize 2-3 günlük bir mola verin ve canınız ne çekerse yiyin. Ve sonra diyetinize devam edin. Bu şekilde metabolizmanızı şaşırtacak ve tekrardan kilo vermeye başlayacaksınız. Unutmayın diyette duraklama dönemi çok normal bir süreçtir ve herkes yaşar. Hiçbir şay yapmadan istikrarlı bir şekilde diyetinize devam ettiğiniz sürece tekrardan kilo vereceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Diyette Duraklama Döneminde Yapılması Gerekenler Konu Hakkında Soru ve Görüşlerinizi Yorum Bölümünden Yazarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz…

Mutlaka Okumalısınız

1 Ayda 10 Kilo - 1 ayda 10 kilo nasil verilir 300x165 - 1 Ayda 10 Kilo Nasıl Verilir ?

1 Ayda 10 Kilo Nasıl Verilir ?

Kilo problemi olan kişilerin, sahip oldukları fazla kilolardan kurtulmaları doğru zamanda doğru diyet yapmaları ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.