On most days my elder girl, Lily, had already sorted her own playdate with other girls at the club there were plenty of British and Irish children and we would sit by one of the pools and watch them all splashing and shrieking as even nicely dressed children are wont to do.. Stir in the onion, bell peppers and roux and cook over medium heat, stirring occasionally, until the vegetables are very soft, about 45 minutes.

wholesale nfl jerseys

Det hela brjade eftersom han frskte hitta ett spel fr elever att spela inne under de kalla vintrarna. wholesale jerseys Rich Peverley hit the turbos, carried the puck wide right, wheeled around the Ottawa net, then spotted Chris Kelly in the high slot. Twenty percent of women said that once a week they wore shoes that hurt, and 8 percent wore painful shoes daily. cheap jerseys Few, however, make the further leap that the parameters were deliberately set for the benefit of life. Southgate said this tournament was different to two years ago when, by his own admission, there were Under 21s players in Israel who did not want to play for the team. Had Gascoigne been German he would be persona non grata today. The reason is because I've learned to manage that money a little better and not spend it in a blind panic when I fall into some.. After two full sessions he was cheeky enough to ask that question. wholesale mlb jerseys As a daughter of a research doctor, Kidman said she wants to pay tribute to her father and to "people in science who quietly go about their work and aren acknowledged a lot of the time." Photograph 51 is the name of an x ray image which Franklin took in 1952 during her research with Maurice Wilkins at King's College in London.

cheap nfl jerseys

While you will be able to view the content of this page in your current browser, you will not be able to get the full visual experience. Baseball, though, remained an afterthought at most high schools, in part because it a summer game.. cheap mlb jerseys When it comes to the bowl and spoon, the bigger the better, but don't go crazy. You'll need to lose about 12 pounds per month or an average of 3 pounds per week which is slightly faster than the recommended 1 to 2 pound per week weight loss, but not impossible. Michael Jordan is certainly the greatest and most exciting team athlete of all time. cheap nba jerseys Would rather have Towns, but Okafor is legitimately a threat to be a 20 points per game scorer in the NBA. The pair have commissioned five pieces from an eclectic group of choreographers and the highlight has to be Arthur Pita's Ballad Of Mack And Ginny, inspired by Brecht and Weill's Threepenny Opera. "In the long term this new 11 year partnership has the power to make the NBA and adidas synonymous in basketball.. wholesale nba jerseys I believe you belong to the former who wish to be success.. We've seen that the EU has broadened its sanctions and to target eighteen individuals. I'm the asshole. wholesalejerseysi These were the first Nike basketball shoes made with the air cushion in the sole. cheap Super Bowl jerseys Every time we went near him, they sent him to the free throw line. You can run a professional game without being a professional poker player.. wholesale mlb jerseys Cisgender people would not be able to handle a fraction of what you are experiencing as a transgender woman or man. wholesale jerseys Back down on the street, we journey through the lesser visited Pleasance and Newington areas. cheap jerseys It is time for you to do some hard work and ensure that you are on the list of top employees and also on the list people love. A woman knows no limits when it comes to procuring the perfect bag. Ignorance is bliss in many ways but there will be times when Test cricket drags them down.

Ana Sayfa / Diyet / Erkekler Diyet Yaparken Daha Çabuk Sonuca Ulaşıyorlar

Erkekler Diyet Yaparken Daha Çabuk Sonuca Ulaşıyorlar

Erkekler Diyet Yaparken Daha Çabuk Sonuca Ulaşıyorlar

Söz konusu kilo olunca sadece kadınlar bu konudan muzdaripmiş gibi gözükse de bakımlı olmak eskiye oranla daha önemli hale geldiğinden beri erkeklerin de kilolarına daha fazla dikkat ettiğini ve Diyet yaptığını görüyoruz. Sosyal yaşamın çok daha önemli bir hale gelmesi ve bir işe kabul konusunda bile fiziksel görüntünün baz alındığı düşünüldüğünde genç yaşlı bütün erkeklerin bu konuya özen göstermeleri de kaçınılmaz bir son ve önemli bir gereklilik.

Evet erkekler de kadınlar gibi kilolarını korumak için ya da aldıkları birkaç kiloyu verebilmek için diyet yapıyorlar ve bu konuda kadınlardan daha başarılılar ve daha çabuk sonuca ulaşıyorlar. Peki bu nasıl mümkün oluyor? Yani erkekler nasıl daha hızlı kilo veriyorlar?          

 

diyet-erkek-kilo-verme Diyet - diyet erkek kilo verme - Erkekler Diyet Yaparken Daha Çabuk Sonuca Ulaşıyorlar

 

Erkeklerin Kas Oranları Daha Yüksek

Öncelikle fiziksel aktivite yönünden erkekler daha yoğun bir gençlik ve çocukluk çağı geçirdikleri için erkeklerin vücutlarındaki kas oranı kadınlara oranla çok daha yüksektir. Yani bir erkek yarım saat bisiklet çevirdiğinde 300 kalori harcayabiliyorken bir kadın kas oranı daha düşük olduğu için ancak 200 kalori harcayabilir. Bütün fiziksel aktivitelerde bu geçerlidir. Ayrıca kas oranının fazla olmasına bağlı olarak erkeklerin metabolizmaları daha hızlıdır. Yani vücutları her koşulda kadınlardan daha fazla enerji harcar. Bu durumda da aynı kaloriyi alan bir kadına oranla erkekler çok daha hızlı kilo verirler.

Erkekler yiyeceklerle kadınlar gibi duygusal bir bağ kurmazlar. Pek çok kadın özellikle regli döneminde şekerli yiyeceklere karşı çok hassas olur. Ancak erkeklerin böyle duygusal çalkantıları pek olmaz. Yemek erkekler için yaşam aracıdır, yaşamın kendisi değildir. Bu nedenle de pek çok yiyeceği yemeden ama bundan duygusal olarak etkilenmeden rahat bir Diyet süreci geçirirler.

 

Takıntı Bir Sıkıntı

Erkekler kilo verme konusunu takıntı haline getirmedikleri için de daha kolay kilo verirler. Sürekli tartılmak gibi yanlış bir alışkanlıkları yoktur, dolayısıyla da 500 gram fazla çıktığını gördüğünde hemen duygusal bir çöküntü yaşamazlar. Diyet konusunu kafalarında normalleştirmeyi başardıkları için çok daha kolay kilo verirler.

Erkekler yemeklerle çok haşır neşir olmadıkları için de kolay kilo verirler. Canları bir yemeği yemek istediğinde onu hemen yapmaları mümkün değildir. Bunu bildikleri için de yeme isteğini erteleyebilirler. Ayrıca davetlerde yapılan ikramları geri çevirmede de bir sakınca görmezler. Arkadaşları ile dışarıya çıktıklarında yemek yemek ya da kahve ve pasta keyfi yapmak gibi alışkanlıkları da yoktur bu nedenle de sosyal hayat onlara kilo aldırmaz.

Erkeklerin duygusal çalkantıları hiçbir zaman buzdolabında sonlanmaz. Çünkü öfkelerini ya da üzüntülerini dışa vurma yöntemleri kadınlardan çok farklıdır. Siz hiçbir filmde sevgilisinden ayrıldı diye çikolata kavanozunu alıp televizyonun karşısına geçen bir erkek karakter gördünüz mü? Çünkü bu erkek yapısına uygun bir davranış değildir bu nedenle onlar böyle durumlarda başka çıkış yolları bulmayı denerler.

 

Pek çok duygusal ve fizyolojik nedenden dolayı erkekler kadınlardan çok daha kolay kilo veririler aynı zamanda çok daha zor kilo alırlar. Eğer siz de kendine bakmayı seven bir erkekseniz bilin ki kilo verme konusunda çok ciddi bir avantajınız var. Bu nedenle eğer böyle bir fikriniz varsa kesinlikle ertelemeyin.

 

 Erkekler Diyet Yaparken Daha Çabuk Sonuca Ulaşıyorlar,Konu Hakkında Soru ve Görüşlerinizi Yorum Bölümünden Yazarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz… 

 

Mutlaka Okumalısınız

1 Ayda 10 Kilo - 1 ayda 10 kilo nasil verilir 300x165 - 1 Ayda 10 Kilo Nasıl Verilir ?

1 Ayda 10 Kilo Nasıl Verilir ?

Kilo problemi olan kişilerin, sahip oldukları fazla kilolardan kurtulmaları doğru zamanda doğru diyet yapmaları ile …

Bir Yorum

  1. Yararlı bir makale olmuş bence teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.