On most days my elder girl, Lily, had already sorted her own playdate with other girls at the club there were plenty of British and Irish children and we would sit by one of the pools and watch them all splashing and shrieking as even nicely dressed children are wont to do.. Stir in the onion, bell peppers and roux and cook over medium heat, stirring occasionally, until the vegetables are very soft, about 45 minutes.

wholesale nfl jerseys

Det hela brjade eftersom han frskte hitta ett spel fr elever att spela inne under de kalla vintrarna. wholesale jerseys Rich Peverley hit the turbos, carried the puck wide right, wheeled around the Ottawa net, then spotted Chris Kelly in the high slot. Twenty percent of women said that once a week they wore shoes that hurt, and 8 percent wore painful shoes daily. cheap jerseys Few, however, make the further leap that the parameters were deliberately set for the benefit of life. Southgate said this tournament was different to two years ago when, by his own admission, there were Under 21s players in Israel who did not want to play for the team. Had Gascoigne been German he would be persona non grata today. The reason is because I've learned to manage that money a little better and not spend it in a blind panic when I fall into some.. After two full sessions he was cheeky enough to ask that question. wholesale mlb jerseys As a daughter of a research doctor, Kidman said she wants to pay tribute to her father and to "people in science who quietly go about their work and aren acknowledged a lot of the time." Photograph 51 is the name of an x ray image which Franklin took in 1952 during her research with Maurice Wilkins at King's College in London.

cheap nfl jerseys

While you will be able to view the content of this page in your current browser, you will not be able to get the full visual experience. Baseball, though, remained an afterthought at most high schools, in part because it a summer game.. cheap mlb jerseys When it comes to the bowl and spoon, the bigger the better, but don't go crazy. You'll need to lose about 12 pounds per month or an average of 3 pounds per week which is slightly faster than the recommended 1 to 2 pound per week weight loss, but not impossible. Michael Jordan is certainly the greatest and most exciting team athlete of all time. cheap nba jerseys Would rather have Towns, but Okafor is legitimately a threat to be a 20 points per game scorer in the NBA. The pair have commissioned five pieces from an eclectic group of choreographers and the highlight has to be Arthur Pita's Ballad Of Mack And Ginny, inspired by Brecht and Weill's Threepenny Opera. "In the long term this new 11 year partnership has the power to make the NBA and adidas synonymous in basketball.. wholesale nba jerseys I believe you belong to the former who wish to be success.. We've seen that the EU has broadened its sanctions and to target eighteen individuals. I'm the asshole. wholesalejerseysi These were the first Nike basketball shoes made with the air cushion in the sole. cheap Super Bowl jerseys Every time we went near him, they sent him to the free throw line. You can run a professional game without being a professional poker player.. wholesale mlb jerseys Cisgender people would not be able to handle a fraction of what you are experiencing as a transgender woman or man. wholesale jerseys Back down on the street, we journey through the lesser visited Pleasance and Newington areas. cheap jerseys It is time for you to do some hard work and ensure that you are on the list of top employees and also on the list people love. A woman knows no limits when it comes to procuring the perfect bag. Ignorance is bliss in many ways but there will be times when Test cricket drags them down.

Ana Sayfa / Zayıflama / Ünlülerin Zayıflama Yöntemleri

Ünlülerin Zayıflama Yöntemleri

ÜNLÜLERİN ZAYIFLAMA YÖNTEMLERİ

Her gün televizyonda ve gazetelerde görmüş olduğumuz ünlüler zaman zaman kilo problemi yaşamış olsalar da çoğunlukla dış görünüşlerine oldukça dikkat etmeye çalışan insanlardır. Onların işinde dış görüntü ve özellikle düzgün bir fizik büyük bir anlam ifade etmektedir. Şimdi birlikte her gün görüntüleri ile bizi hayran bırakan bazı ünlüler fazla kilolarından nasıl kurtulmuş ve formda kalmayı başarmış birlikte inceleyelim.

Ancak ünlülerin zayıflama yöntemlerine bakarken her diyetin her insanın bünyesine uymayacağını ve kilo verme aşamasında en önemli noktanın sağlıklı bir şekilde kilo vermek olduğunu unutmayın lütfen.

Hadise Nasıl Zayıfladı?

Özellikle gençlerin sevgilisi olan Hadise Türkiye’ ye ilk geldiği yıllarda sadece 50 kg idi. Ünlü şarkıcı bir dönem özellikle her akşam arkadaşları ile mantı yediği için 67 kiloya kadar yükseldi. Bu gidişi pek de sağlıklı bulmayan başarılı şarkıcı 2012 yılında Spor Eğitmeni Şeyda Coşkun ile ciddi bir zayıflama sürecine başladı ve 50 gün gibi kısa bir sürede almış olduğu kiloların büyük bir kısmından kurtuldu. 50 günde 13 kilodan fazla kilo veren Hadise 36 bedene kadar düştü. Ancak ekranın insanları 1 beden daha kalın gösterdiğini söyleyen ünlü şarkıcı 4 kg daha vererek bir beden daha incelmeyi kafaya koymuş gibi gözüküyor.

Hadise’ nin ana öğün ve ara öğünlerde yiyeceği yemeklerin tamamını Şeyda Coşkun hazırlatıp bulunduğu yere göndertti. Bu sayede ünlü şarkıcı her öğün ne yiyeceğini tam olarak bildi ve bunun dışında hiçbir şey yemeyerek diyet listesine tamamen uydu.

Hadise’ nin Zayıflama Yöntemi

Her sabah aksatmadan 6 da kalkarak 8 km yürüyüş yaptı. Bu sayede sporun zayıflama sürecinde ne kadar etkili olduğunu herkese kanıtlamış oldu.

Sabah kahvaltılarının önemini bile Hadise kahvaltısında bir sabah peynirli omlet diğer sabah ise yulaf ezmesi tüketerek karbonhidrat, protein dengesini sağlamış oldu. İki besin türünü bir arada kullanmamaya ise özen gösterdi.

Ara öğünlerde ayran ve bitki çayı tüketmeye çalışan ünlü şarkıcının en önemli sırlarından biri ise bol miktarda salata tüketmesi.

Öğle yemeklerinde genellikle az yağlı sebze yemeği yerken yanından yoğurdu kesinlikle eksik etmedi.

Akşam yemeklerinde genellikle ızgara balık ya da et ve salata tercih etti.

Bol bol su tükettiğini bildiren şarkıcı diyet konusunda en hassas noktanın sabırlı olmak olduğunu söylüyor ve kurallara uymanın süreci kısalttığını belirtiyor.

Gülben Ergen’ in Zayıflama Yöntemi

Şeyda Coşkun ile zayıflayan ünlülerden biri de Gülben Ergen. 3 çocuk annesi olmasına rağmen son bir senede vermiş olduğu kilolar ile gerçekten dudak uçuklatıyor ünlü sanatçı. Gülben Ergen’ in zayıflama yöntemi ise şöyle;

Kilo vermek için spor yapmanın önemini kanıtlayan ünlülerden biri de kesinlikle Gülben Ergen çünkü her sabah düzenli olarak yürüyüş yapmayı alışkanlık haline getiren sanatçı aynı zamanda fırsat buldukça sabahları yüzüyor da.

Sabah kahvaltısında omlet, lor peyniri ve maydanoz yiyerek bol protein içeren bir kahvaltı ile gün başlıyor. Ancak önemli noktalardan bir de şu mutlaka güne 1 litreye yakın su içerek başlıyor. Bu sayede mide hacmini küçültüp daha az yiyerek daha çabuk doyuyor.

Ara öğünde sade türk kahvesi tüketmeye çalışan ünlü sanatçı öğle yemeklerinde ise genellikle hindi etiyle birlikte hazırlanmış türlü ve yoğurt tüketmeyi uygun buluyor.

Öğleden sonraki ara öğününde taze meyve ile hazırlanmış meyveli yoğurt yerken akşam yemeklerinde Hadise gibi ızgara balık ve salatadan yana kullanıyor tercihini.

Uygulamış olduğu diyet ve spor sayesinde 1 ay kadar kısa bir sürede 8 kilo verdi. Ancak sağlık açısından bu kadar hızlı kilo vermek elbette önerilen bir durum değil. Ancak siz bu diyeti kendinize göre düzenleyebilir ve aynı mantık çerçevesini kullanarak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Şeyda Coşkun’ un Zayıflama Yöntemi

Şeyda Coşkun pek çok ünlünün zayıflamasına yardımcı olurken aynı zamanda kendisi de formuna çok dikkat ediyor. Bu konuda da en büyük yardımcısı sanırım karabuğday. Ünlü bir gazetede çıkan yazısında diyet programını şu şekilde açıklıyor;

Sabah; Elmalı karabuğday

Hazırlanışı; elmayı rendeleyin ve üzerine tarçın ekleyin. Karabuğdayı tam olarak yumuşamayacak kadar haşlayın ve bu iki yiyeceği harmanlayın.

Öğle; Sabah kahvaltısındaki gibi hazırlanmış elmalı tarçınlı karabuğday

Ara; 2 adet salatalık

Akşam; sabah ve öğle yemeğinin aynısı

Ara;2 adet salatalık

Görmüş olduğunuz gibi bu diyet tek tip beslenmeye dayalı pek de sağlıklı gözükmeyen bir diyet. 3-5 gün gibi kısa sürelerde denenip vücudun kendini diyete hazırlaması sağlansa da uzun vadeli yapılmasını kesinlikle tavsiye etmem. Çünkü bu tip diyetler ile verilen kilolar hem kısa sürede geri gelirken hem de yağ yerine kas kütlesinin azalmasına neden olmaktadır.

Ancak Şeyda Coşkun’un örnek alınması gereken en önemli özelliği ise spora vermiş olduğu değerdir. Özellikle danışanlarını yürüyüşe yönlendiren Şeyda Coşkun aynı zamanda danışanları ile düzenli olarak yürümektedir.

Dünyaca Ünlü İsimlerin Zayıflama Yöntemleri

Kadın ve güzellik kelimeleri bir araya gelince elbette diyet listeleri uzadıkça uzuyor. Türk yıldızlar kadar yabancı yıldızların, şarkıcıların da diyet listelerini merak ediyoruz. Bazıları çok zararlı beslenme şekilleri ile zayıf kalmayı başarsalar da aralarında sağlıklı beslenme yöntemleri kullananlar da yol değil.

Julia Roberts’ in Zayıflama Yöntemi

Dünyaca ünlü oyuncu her zaman güzelliği ve düzgün fiziği ile göz dolduruyor. Bu güzelliğini ise yaz ve bahar aylarının başında uygulamış olduğu 2 haftalık diyet listesine borçlu olduğunu sölüyor. Julia Roberts’ in zayıflama yöntemi ise şöyle;

Sabah; 1 yumurta (haşlanmış ya da yağsız tavada omlet şeklinde)

1 dilim kızarmış ekmek

Ya da

1 dilim salam yanında kızarmış ekmek

3. alternatif olarak; 1 dilim peynir ve 1 dilim kızarmış ekmek

Ara Öğün; 1 adet mevsim meyvesi ya da 1 bardak taze sıkılmış meyve suyu

Öğle;1 adet ızgara köfte, 1 kase yoğurt ve 1 dilim çavdar ekmeği

Ya da 50 gram ciğer, 2 bardak ayran ve ekmek yerine 1 adet küçük haşlanmış patates

Ara Öğün; 1 adet mevsim meyvesi ya da 1 bardak taze sıkılmış meyve suyu

Akşam;1 dilim kepek ya da çavdar ekmeği, 1 porsiyon ızgara et ve 2 bardak ayran

1 adet yumurta ile yapılmış omlet, ayran ve ekmek

2 yemek kaşığı makarna, 30 gram haşlanmış tavuk ve 2 bardak ayran

Bu 3 alternatiften biri tercih edilebilir.

Bu diyet sağlıklı gibi gözükse de protein açısından yeterli değildir. Bu nedenle uzun süre yapılmaması gerekmektedir. Ancak öğle ve akşam yemeklerindeki et porsiyonları arttırılarak uzun süre devam edilebilir. Ayrıca uzun süreli uygulamalarda her öğünde bol salata tüketilmesine de özen gösterilmelidir.

Ünlülerin zayıflama yöntemleri düzgün vücutlarına bakıldığında insanı cezp etse de en sağlıklı zayıflama yöntemi elbette sağlıklı beslenerek spor yapılarak olandır. Bu nedenle kilo vermek istiyorsanız ve ne yapacağınızı tam olarak bilemiyorsanız mutlaka bir uzman yardımı almanızda fayda vardır.

 Ünlülerin Zayıflama Yöntemleri Hakkında Yorumlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz…

Mutlaka Okumalısınız

brokoli ile zayıflama - brokoli zayiflama 301x165 - Brokoli ile Doğal Yollardan Zayıflayın

Brokoli ile Doğal Yollardan Zayıflayın

Yazı İçinde Neler Var Brokolinin Faydaları Nelerdir? Brokoli Nasıl Zayıflatır? Brokoli Haşlama Nasıl Yapılır? Brokoli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.