On most days my elder girl, Lily, had already sorted her own playdate with other girls at the club there were plenty of British and Irish children and we would sit by one of the pools and watch them all splashing and shrieking as even nicely dressed children are wont to do.. Stir in the onion, bell peppers and roux and cook over medium heat, stirring occasionally, until the vegetables are very soft, about 45 minutes.

wholesale nfl jerseys

Det hela brjade eftersom han frskte hitta ett spel fr elever att spela inne under de kalla vintrarna. wholesale jerseys Rich Peverley hit the turbos, carried the puck wide right, wheeled around the Ottawa net, then spotted Chris Kelly in the high slot. Twenty percent of women said that once a week they wore shoes that hurt, and 8 percent wore painful shoes daily. cheap jerseys Few, however, make the further leap that the parameters were deliberately set for the benefit of life. Southgate said this tournament was different to two years ago when, by his own admission, there were Under 21s players in Israel who did not want to play for the team. Had Gascoigne been German he would be persona non grata today. The reason is because I've learned to manage that money a little better and not spend it in a blind panic when I fall into some.. After two full sessions he was cheeky enough to ask that question. wholesale mlb jerseys As a daughter of a research doctor, Kidman said she wants to pay tribute to her father and to "people in science who quietly go about their work and aren acknowledged a lot of the time." Photograph 51 is the name of an x ray image which Franklin took in 1952 during her research with Maurice Wilkins at King's College in London.

cheap nfl jerseys

While you will be able to view the content of this page in your current browser, you will not be able to get the full visual experience. Baseball, though, remained an afterthought at most high schools, in part because it a summer game.. cheap mlb jerseys When it comes to the bowl and spoon, the bigger the better, but don't go crazy. You'll need to lose about 12 pounds per month or an average of 3 pounds per week which is slightly faster than the recommended 1 to 2 pound per week weight loss, but not impossible. Michael Jordan is certainly the greatest and most exciting team athlete of all time. cheap nba jerseys Would rather have Towns, but Okafor is legitimately a threat to be a 20 points per game scorer in the NBA. The pair have commissioned five pieces from an eclectic group of choreographers and the highlight has to be Arthur Pita's Ballad Of Mack And Ginny, inspired by Brecht and Weill's Threepenny Opera. "In the long term this new 11 year partnership has the power to make the NBA and adidas synonymous in basketball.. wholesale nba jerseys I believe you belong to the former who wish to be success.. We've seen that the EU has broadened its sanctions and to target eighteen individuals. I'm the asshole. wholesalejerseysi These were the first Nike basketball shoes made with the air cushion in the sole. cheap Super Bowl jerseys Every time we went near him, they sent him to the free throw line. You can run a professional game without being a professional poker player.. wholesale mlb jerseys Cisgender people would not be able to handle a fraction of what you are experiencing as a transgender woman or man. wholesale jerseys Back down on the street, we journey through the lesser visited Pleasance and Newington areas. cheap jerseys It is time for you to do some hard work and ensure that you are on the list of top employees and also on the list people love. A woman knows no limits when it comes to procuring the perfect bag. Ignorance is bliss in many ways but there will be times when Test cricket drags them down.

Ana Sayfa / Zayıflama Çayları / Zayıflama Çayları ve Yağ Yakıcı Özellikleri

Zayıflama Çayları ve Yağ Yakıcı Özellikleri

Kilo problemi genç yaşlı pek çok kişinin en önemli sorunlarından biri artık. Değişen yaşam şartları, hareketliliğin her geçen gün biraz daha azalması ve yeme alışkanlığının bozulması, insanların sürekli olarak kilo almasının en temel sebeplerindendir.Bu durumda ilk yapılması gereken diyet yapmak ve diyete ek olarak da düzenli olarak spor yapmaktır. Bu ikisi birlikte yapıldığında kilo vermek gerçekten de zor bir iş değildir. Ancak bazen daha hızlı ve kolay kilo vermek için doğanın sesine de kulak vermek gerekir.Bütün hastalıkların şifası doğada olduğu gibi zayıflamanın şifası da aslında doğada mevcuttur. Yapılan araştırmalar sonucu etkisi kanıtlanmış Zayıflama Çayları, siz diyet ve spor yaptığınız sürece kilo vermenizi hızlandıran ve işinizi kolaylaştıran birer mucizedir.

Zayıflama Çayları zayıflama Çayları - zayiflama caylari - Zayıflama Çayları ve Yağ Yakıcı ÖzellikleriBitkisel Zayıflama Çayları ile kilo vermek, özellikle vücut sağlığı açısından da çok faydalıdır. Bitki Çayları ile zayıflamak için özellikle bitkilerin çok fazla kaynatılmamasına özen göstermek gerekiyor.Herkesin damak zevki farklı olacağı için tüketilen bitki çayları da değişim gösterebiliyor ancak neredeyse her Bitki Çayının Zayıflama Etkisi bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus bitkilerin özelliklerini yitirmemesi için çok fazla kaynatmamaktır.Ayrıca bitki çayları ne kadar çok kaynatılırsa o kadar acı olacağı için damak zevkinize göre ortalama olarak 3 ile 5 dakika arasında kaynatmak yeterli olacaktır.

Bitki Çaylarının Hazırlanışı:

Bitki çayları her mevsimde farklı şekilde kurutulduğu için farklı dönemlerde farklı şekillerde demlenmektedir. Ayrıca taze bitki yaprakları ve kurutulmuş bitki yaprakları arasında demleme farklı bulunmaktadır ve taze yapraklar daha uzun demlenebilmekle birlikte, kurutulmuş bitki yaprakları daha kısa sürede demlenmektedir. Bugün bu yazımızda zayıflatan çayları ve tariflerini,nasıl demlendiğini sizlerle detaylı olarak paylaşacağız.

Zayıflatan Bitki Çayları

Bu konumuzda Zayıflama Çaylarını ve Zayıflama Çaylarının kilo vermeye olan etkilerini ele alacağız.Şimdi dilerseniz Zayıflama Çayları nelerdir tek tek inceleyelim.

Yeşil Çay ;

 • Bitki çayları arasında yağ yakıcı çay olarak bilinen ve en etkili zayıflama çayıdır.
 • İki önemli etkisi ile kişinin uzun süre takılmadan hızlı kilo vermesine yardımcı olur. İlk özelliği metabolizma hızını arttırmasıdır. Yani bazal metabolizma hızınızı arttırarak sizin yatar vaziyette iken harcadığınız enerjiyi arttırır. Günde 4 fincan yeşil çay tüketirseniz başka bir şey yapmaya ihtiyaç duymadan günde 150 kalori daha fazla harcamış olursunuz. Diğer önemli özelliği ise yağ yakımı işlemini hızlandırmasıdır. Yeşil çay spor esnasında harcamış olduğunuz enerjiyi de arttırır ve şeker emilimini yavaşlattığı için spor esnasında depolarınızı hemen boşaltmaz ve bu sayede daha uzun süre enerjik bir şekilde spor yapmaya devam edebilirsiniz.
 • Bağırsakların normalden daha hızlı çalışması sayesinde tüketilen besinler vücuttan hızlıca atılabilmektedir.
 • Ayrıca Yeşil Çay toksinlerin vücuttan atılmasını sağlamaktadır. Bu antioksidan etkileri sayesinde bağırsakları ve kanı temizler. Bunun yanı sıra günlük aktiviteler için gerekli olan enerjinin elde edilmesini sağlamaktadır.
 • Sizi zinde tutar ve dikkat seviyenizi arttırır. Çinliler her ana öğünlerinin ardından bu çayı içmeyi alışkanlık haline getirmiş uzun ömürlü milletlerden biridir.
 • Bitkisel Zayıflama Yöntemleri arasında en önemlilerinden biri olan yeşil çayın hazırlanması da oldukça kolaydır. Hazır paketlenmiş tek kullanımlık çaylardan ziyade bütün yaprak halindeki çayları tercih etmeniz sağlık açısından çok daha faydalı olacaktır. Bir çay kaşığı yeşil çayı bir bardağın içine koyun ve üzerine kaynamış su ekleyip 3-4 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Yeşil çay yaprakları bu süreçte dibe çökeceği için içme zorluğu yaşatmayacaktır. Bu çayı her yemekten sonra içmenizde fayda vardır. Ancak yararlı diyerek günde 3-4 fincandan fazla içmeniz böbreklerin çok fazla yorulmasına neden olabilir.

Yeşil Çayın mucizevi faydaları hakkında bilgi almak için şuradaki yazımızı incelemenizi öneririz.

Zencefil Çayı ;

 • Zayıflama Çayları arasında yer alan metabolizmayı hızlandıran en önemli bitki çaylarından biridir. Özellikle diyet yapan bireylerde daha az besin tüketerek daha uzun süre tok kalmanızı sağlamaktadır. Bu özeliği nedeniyle Zencefil Çayı zayıflama etkileri için yemeklerden 15 dakika önce tüketilmesi sizi daha tok hissettirerek daha az yemek yemenizi sağlayacaktır.
 • Ayrıca Zencefil Çayı Zayıflama programı uygulayan bireylerde yaşanabilecek kan şekeri düşmelerine karşı vücudu koruma altına alıyor ve kan şekerini dengede tutarak oluşabilecek halsizlikleri önlüyor.

Karahindiba Çayı ;

 • Karahindiba Çayı Zayıflama kürü sayesinde vücudun su tutması önlenir ve ödemlerden çok kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bu sayede özellikle özel günlerden önce tüketildiğinde gözle görülür incelme sağlamaktadır.
 • Karahindiba Çayı zayıflatıcı etkileri arasında vücuda zindelik kazandırması yer almaktadır. Bu özellikleri sayesinde uzun süreli kullanımında diyete bağlı enerji kayıpları vücutta yaşanabilecek halsizliğe bağlı çökmeleri önlemesiyle bilinmektedir. Bunun yanı sıra kan içerisinde yer alan yağ hücrelerinin vücudun ihtiyacı olmayan kısmını parçalayarak vücuttan atmaya yaramaktadır.

Ekinezya Çayı ;

 • Ekinezya Zayıflama Çayının en önemli etkisi bağırsakların daha hızlı çalışmasını sağlamasıdır. Bu sayede sindirim sistemi ve metabolizma daha hızlı çalışmakta ve daha hızlı kilo vermek mümkün hale gelmektedir.
 • Bunun yanı sıra Ekinezya Çayı Zayıflama konusunda problem yaşayan ve diyet yaparken sinir sistemi bozulan bireylerde sakinleştirici etki yaratarak diyetin olumsuz etkilerinin görülmesini engellemektedir.

Keten Tohumu Çayı ;

 • Uzun süre tok kalmanızı sağlayacağı için ve metabolizmayı canlandırıcı etkisi olduğu için keten tohumu özellikle ara öğünlerde yoğurtla birlikte tercih edilmelidir. Bitkisel Zayıflama Yöntemleri arasında tok tutuculuk etkisi en yüksek olan çaylardan biridir.Bunun yanı sıra içeriğinde zengin şekilde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde vücudun dirençsiz kalmasını da engellemektedir.
 • Son dönemlerin çok popüler bir bitkisi olan Keten Tohumu zayıflama konusunda düzenli tüketim isteyen bir bitkidir. Özellikle yemeklerden sonra siyah çay yerine tercih edildiğinde bağırsakların temizlenmesini sağlar ve vücuda yerleşmesi gereken yağların kana karışmadan vücuttan kolaylıkla atılmasını sağlamaktadır.

Mısır Püskülü Çayı ;

 • Mısır Püskülü Çayı, özellikle diyetin ilk günlerinde vücudun fazla sıvıyı hızlıca atmasını ve ödemlerden kurtulmasına yardımcı olur.Bir nevi zayıflama konusunda vücudun ön hazırlık yapmasını sağlamaktadır.
 • Kan şekerini dengelemesi ve bu özellikleri ile acıkmaya bağlı olarak ortaya çıkan halsizlikleri önlemektedir.
 • Mısır Püskülü Çayı, düzenli tüketiminde metabolizmanın iki katına kadar daha hızlı şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır.

Kiraz Sapı Çayı ;

 •  Zayıflatıcı etkileriyle son dönemlerin popüler bitki çaylarından bir diğeri Kiraz Sapı Çayı. En önemli özelliklerinden biri toksinlerin çok hızlı bir şekilde vücuttan atılmasını sağlamasıdır.
 •  Kanı temizlemesi ve bu sayede kan içerisinde bulunan ve kolesterole neden olan yağlanmaların meydana gelmesini engellemektedir.
 •  Kiraz Sapı Çayının Zayıflatıcı etkisini yükseltmek için kurutulmuş kiraz saplarının kullanılması en faydalı sonuçları verecektir.

Rezene Çayı ;

 •  Rezene Çayı Zayıflama Etkileri içerisinde en önemlilerinden bir tanesi vücuttaki fazla suyun idrar söktürme özellikleri ile atılması yer almaktadır. Bunun yanı sıra vücudun hareketsiz bölgelerinde yer alan ve kolay kolay erimeyen yağ kütlelerinin parçalanmasına yardımcı olmaktadır.
 •  Aşırı derecede yapılan diyetler sonucunda mide içerisinde yer alan rahatsızlıklar ve yaraların kısa sürede iyileşmesini sağlayan doğal bitki çayıdır. Ayrıca sakinlik verir ve endişeyi alır.

Funda Yaprağı Çayı ;

 •  Zayıflama Etkileri bulunan Funda Çayının  içeriğine yeşil çay ve zencefil çayı ilave edildiğinde etkileri çok daha büyüktür.
 •  Sindirim sistemini hızlandırıcı özellikleri ile bilinmektedir, ayrıca kalın bağırsak problemlerine iyi gelir ve bağırsakların temizlenmesini sağlar. Funda Yaprağı Çayı düzenli tüketildiğinde metabolizma hızı arttığı gözlemlenmiştir.

Biberiye Çayı ;

 • Kan dolaşımının hızlanmasını sağladığı gibi aynı zamanda bağırsak düzenleyici etkisi de vardır. Midede bulunan gazı tahliye etmeye yardımcı olur ve hazımsızlığın giderilmesini sağlar.Günde 1-2 fincan tüketilmesi yeterli olacaktır.

Isırgan Otu Çayı ;

 •  Zayıflamaya yardımcı ısırgan otu çayı, özellikle mikrop kırıcı etkileri bulunan keskin bir yapıya sahiptir. Bu keskinliği kan içerisinde bulunan yağ moleküllerinin parçalanmasına yardım eder.
 •  Kurutulmuş Isırgan Otu Yapraklarının Zayıflatıcı etkileri daha fazladır. Demleme süresi fazlalaştıkça tadı acılaşır ve etkileri daha fazlalaşmaktadır. Buna ek olarak kalın bağırsakları ve mideyi temizler, şişkinliğin giderilmesini yardımcı olur.

Mate Yaprağı Çayı ;

 • Mate çayı vücutta yağın emilimini azaltıp metabolizmanın hızlanmasına ve vücudun daha hızlı yağ yakmasına yardımcı oluyor. Bu özelliği ile de sizin çok daha hızlı kilo vermenizi sağlıyor. Ayrıca vücuda zindelik vererek diyetin halsizlik gibi yan etkilerini de bertaraf ediyor.
 •  Bunun yanı sıra mate yaprağı çayı düzenli olarak tüketildiğinde antioksidan etkileri sayesinde toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Yapılan bir araştırmada 45 gün boyunca düzenli olarak günde 3 fincan mate çayı içen bireylerin 5 kilo verildiği tespit edilmiştir.

Kekik Çayı ;

Metabolizmayı hızlandırdığı gibi bağışıklık sistemini güçlendirip sindirime de yardımcı olan,kilo vermeye büyük katkı sağlayan harika bir bitkisel zayıflama çayıdır.Zayıflama çayları arasında hazırlanması en kolay çaylardan biridir.

Kekik Çayı Tarifi; 1 çay kaşığı kuru kekiği ya da 1 tutam taze kekiği bir bardak kaynar suda dibe çökene kadar bekletin ve için. Özellikle sabah aç karna içildiğinde karın bölgesindeki yağların erimesine büyük katkı sağlayacaktır. Bu şekilde her gün hazırlamakta zorlanırım diyen kişiler için hazır kekik suları da satılmaktadır. Oldukça acı bir tada sahip olan kekik suyundan 1 yemek kaşığı kadarını 1 bardak suya eklemeniz yeterli olacaktır.

Tarçın Çayı ;

 •  Zayıflama çayları arasında yer alan Tarçının en büyük özelliği, günlük enerji ihtiyacının yağ depolarından karşılanmasını sağlamaktır. Bu sayede gün içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz aktivitelerde harcanacak efor, yağlarınızın azalmasına neden olacaktır.
 • Kan şekerinin dengeler ve bu özelliği ile çabuk acıkmanızı engeller. Tarçın çayı yemeklerden önce tüketildiğinde daha uzun süre tokluk hissi sağlayarak diyete katkı sağlar.

Nane Çayı ;

 •  Nane Çayı Zayıflama konusunda etkili bir çaydır ve vücutta bulunan yağ moleküllerinin parçalanarak vücuttan atılmasına yardımcı olur. Özellikle vücut ritmini ve dolaşımını arttırır, bu sayede yağ yakımı daha hızlı ve kolay şekilde sağlanmış olur.
 •  Diğer yandan vücudun su tutmasını önleme özelliği ile kilo vermeye ve ödem nedeniyle oluşan şişkinliklere engel olur.

Maydanoz Çayı ;

 •  Maydanoz çayı düzenli olarak tüketildiğinde sindirim sisteminin hızlanmasına yardımcı olarak kalori yakımının hızlanmasını sağlamaktadır.
 • Vücudun su tutmasını engelleyen maydanoz kahvaltılarda çiğ olarak tüketilebileceği gibi kaynatılarak çay olarak da tüketilebilir. Zayıflama sürecinde ödem denilen vücudun su tutma işlemi kişileri oldukça rahatsız etmektedir. Vücudun şiş gözükmesine neden olduğu için kişinin kilo kaybı yaşansa da belli olmamasına neden olmaktadır. Bu nedenle maydanoz diyet menülerinde bol miktarda yer almaktadır. Ayrıca karaciğer yağlanması gibi sağlık problemlerinin çözülmesinde de önemli bir tedavi aracıdır.
 • Maydanoz Çayı Tarifi; yarım demet maydanozu 1 litre kaynar suyun içine ekleyin ve 5 dakika kaynatın. Her yemekten önce ılık olarak 1 bardak tüketin.

Kuş Otu Çayı ;

 • Zayıflama konusunda etkili bir çaydır ve yemeklerden sonra tüketildiğinde uzun sürekli tokluk sağlayarak vücudun eksiklerini tamamlar.Kuş Otu Çayı yağların parçalanmasına yardımcı olarak vücuttan atılmasını hızlandırır.Şişkinliği gidererek hazımsızlığa iyi gelir.

Formm Max Çayı ;

 •  Formm Max Çayı İle Zayıflamak için yapılması gereken sadece düzenli olarak tüketilmesidir. En önemli ve etkili sonuçlarından biri sindirim sisteminin daha hızlı çalışmasına yardımcı olmasıdır. Bu sayede vücutta yer alan yağ molekülleri hasar görür ve vücuttan kolaylıkla atılarak uzaklaştırılabilir.
 •  Özellikle gece uykusundan önce tüketildiğinde uyku sırasında vücuttaki toksinlerin yok edilmesini ve yeni günde vücuttan atılmasını sağlamaktadır.

Daily Form Çayı ;

 •  Daily Form Zayıflama Çayı çok yaygın olarak tercih edilen bir pakettir. Genellikle 9’lu paketlerde satışa sunulan Daily Form Çayı Hızlı Zayıflama konusunda etkili yöntemlerden bir tanesidir.
 •  Özellikle kısa süreli kilo verme yöntemleri arasında yer alır ve gün içerisinde hareket edilerek harcanan enerjinin yağlardan harcanmasını sağlayıcı mineraller yer alır.

Adaçayı ;

Özellikle spor yaparken ter yoluyla ciltte ve cilt altında yer alan toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olmaktadır.Yemeklerden sonra siyah çayın yerine tüketilmesi ve günde en az 2 en fazla 3 fincan tüketilmesi gerekmektedir. Bu sayede hem sindirim sistemini,hem de metabolizmayı hızlandırmaktadır.

Sarımsak Çayı ;

 •  Sarımsak Çayı doğal antibiyotik görevi gören bir çaydır ve vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Bunun yanı sıra en ağır diyetlerde bile vücuda direnç verir. Zayıflama etkileri çok kuvvetli olan bir çaydır. Bağırsakların çok hızlı çalışmasını sağlar ve şişkinliğin giderilmesine yardımcı olur. Kurutulmuş sarımsak parçaları ile hazırlandığında daha etkili sonuçlar vermektedir.

Papatya Çayı ;

 •  Papatya Çayının en önemli özelliği, sağlıklı şekilde vücutta yer alan yağların parçalanmasını sağlamasıdır. Bunun yanı sıra antioksidan etkileri sayesinde toksinleri vücuttan atar ve spor yapan bireylere gerekli olan enerjinin sağlanması için gerekli mineralleri içerir.
 •  Doğal bir çay olduğu için zayıflama uzmanları tarafından tavsiye edilen bitki çayları arasında yer alır. Papatya Çayı, zayıflama çayları arasında en etkili olanlardan biri olarak kabul edilmektedir.

zayıflama Çayları - zayiflatan caylar - Zayıflama Çayları ve Yağ Yakıcı ÖzellikleriZayıflatan Çay Tarifleri

Acı Biber Çayı Tarifi; Bu çayın hazır versiyonu piyasada satılıyor ancak pek çok kişinin çok kötü sonuçlarla karşılaşmasına neden oldu. Bu nedenle siz siz olun içinde ne olduğunu gözünüzle görmediğiniz hiçbir ürünü kullanmayın.

Malzemeler; 1 diş sarımsak, 1 çay kaşığının ucu kadar biberiye, 1 çay kaşığı acı biber(hakiki urfa biberi)

Hazırlanışı; 1 fincan suyu kaynatın içine ezilmiş sarımsağı ve diğer tüm malzemeleri ekleyip demlenmesini bekleyin. Her yemekten sonra bu çayı içmeniz metabolizma hızınızın artmasını sağlayacağı için kilo vermenizi hızlandıracaktır. Ayrıca içerken içine 1 dilim limon eklerseniz kötü koku oluşumunu da engellemiş olursunuz.

Sinirli Ot Çayı; Sinirli ot özellikle tokluk hissini arttırdığı için zayıflamaya çok yardımcı olan bir bitkidir. Diyet boyunca insanların en çok şikayet ettiği konu sürekli aç hissediyorum bir türlü doyamıyorumdur. İşte bu çay sayesinde kendinizi daha tok hissedeceksiniz. Ayrıca iştahı azaltır ve bağırsak hareketlerini düzenler. Zayıflama konusunda en önemli belirleyicilerden biri de sindirim sisteminin iyi çalışmasıdır.

Sinirli Ot Çayı Tarifi; 1 çay kaşığı sinirli ot ve yarım çay kaşığı yeşil çayı 1 fincan kaynar suyun içine ekleyin ve 5 dakika demini alması için bekletin. Günde 3 fincandan fazla tüketilmemesi özellikle önerilmektedir. Çünkü fazla kullanımı bağırsak tembelliğine yol açabilmektedir.

Mucize Zayıflama Çayı; içindeki mucizevi bitkilerin doğru bir şekilde bir araya gelmesi ile hazırlanan bu çay hızlı bir şekilde kilo vermenize katkı sağlayacaktır. Ancak unutmayın hiçbir çay tek başına size kilo verdiremez.

Mucize Zayıflama Çayı Tarifi; 1 çay kaşığı mate yaprağı, 1 çay kaşığı kekik, 1 çay kaşığı sinirli ot, 1 çay kaşığı yeşil çay. Bu malzemeleri 3 fincan kaynamış suyun üzerine ekleyin ve dinlenmesini bekleyin. Gün içinde bu çayı sıcak ya da ılık olarak tüketebilirsiniz. Ancak günde 3 fincandan fazla tüketilmemesi önerilmektedir.

Kilo Verdirici Çay; içindeki sihirli bitkiler yediklerinize de dikkat etmeniz koşulu ile ayda 4 kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Kilo Verdirici Çay Tarifi;   Mate, kekik, limoni yeşil çay, funda yaprağı, biberiye

1 litre kaynar suyun içine 2 tatlı kaşığı yeşil çay, 1 er tatlı kaşığı kekik, mate, funda yaprağı ve yarım çay kaşığı biberiye ekleyin. Ve içine dilimlediğiniz kilomu ekleyip demlenmesini bekleyin. İsterseniz süzerek başka bir kaba alın ve her yemekten önce 1 fincan için. Bu çay günlük hazırlanmalı ve taze tüketilmelidir.

Mutlaka Okumalısınız

Kekik Çayı - kekik cayi zayiflamaya yardimci - Zayıflamaya Yardımcı Kekik Çayı Ve Faydaları

Zayıflamaya Yardımcı Kekik Çayı Ve Faydaları

Yazı İçinde Neler Var Kekik Çayının Faydaları Kekik Çayının Faydaları Kekik Çayının Yan Etkileri ve …

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.